Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Nieuwe staande tulpenlamp in Tiffany stijl met fittingen H.: 170cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Gezwart Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk gesneden op gebogen pootjes 45x38cm. Cond.: G
Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk besneden met gebogen poten 75xø43cm. Cond.: G
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Een gestoffeerde hocker in Chesterfield stijl, 2 maand oud, nieuwprijs € 1.250,00, 155x45cm.
Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.