2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U
Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
Pop A.M.nr 17 met een porseleinen hoofd met schouderstuk ., Armand Marseille (geen beschadigingen), vastgezette ogen, 23,5x15x12cm.
Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U