This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd.
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Sam Schellink
Starting price 80 EUR

Sam Schellink, 1876-1958. 'Stenderkast'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd .
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje bij kind in bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Boeren interieur.
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten.
Starting price 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt
Starting price 80 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 52 x 40 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schilderij (naar Mesdag)
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Interieur met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

B. Wijngaard
Starting price 40 EUR

B. Wijngaard. 'Stadsgezicht Laren met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

H.J. Nijland (boeren interieur)
Starting price 40 EUR

H.J. Nijland. Ca. 1930. 'Boeren interieur met porselein, wandklok etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Kopie Prudisch
Starting price 35 EUR

Kopie naar Prudisch Duitse school. 'Duits stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Stilleven, Viooltje.
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met viooltjes. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Kok, Aquarel.
Starting price 40 EUR

Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Radjimin
Starting price 35 EUR

Radjimin. Indonesische school. 'Indonesisch landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

W. Bonsall, Stadsgezicht.
Starting price 80 EUR

W. Bonsall. Stadsgezicht, New York. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Winters stadsgezicht met figuren'. In veren lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Piet Eggen
Starting price 25 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.

Dian B. Sluyter Sr.
Result: 50 EUR

Dian B. Sluyter Sr. Stilleven met koper, Imari, kleed etc. .. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

4x Gravure, 17e-18e eeuw.
Starting price 150 EUR

Vier maal Hollandse hand ingekleurde gravures met wapens. Eén maal 'Wapen des Aertsbisdoms Besancon'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Mentz'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Trier'. Eén maal 'W...

2x Koper gravure.
Result: 80 EUR

Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Ets.
Starting price 40 EUR

Martin van Waning, 1889-1972. Delftse vaart te Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

2x Gravure.
Starting price 100 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Amorum, twee Amor putti, 18e eeuw. Eén maal Hercules door J. Bond. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 14 x 18 cm. en 11 x 23 cm. In goede staat.