Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.
Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afmeting . 120x 9...
Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.
A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.
A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.
Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.