Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...
Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.
Twee gesigneerde Japanse porseleinen dienbladen met goud decor en figuren in landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...
Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.
Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Grote Duits porseleinen presenteerschaal met florale en goud decors. 'Alka Kunst Bavaria', decor Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat
Set van zilveren sieraden met malachiet, 835/000. Set bestaan een lang collier van malachietkralen, ø 8mm, met zilveren karabijnsluiting, een paar oorknoppen, ø 6 mm, een ring met ovale malachiet, een...
Twee zilveren zakhorloges, een klein model, ø 36 mm, met bewerkte kast en rand aan een zilveren jasseroncollier. en een groter zakhorloge, ø 45 mm, met guilloche versierde kast voorzien van schild.
Zilveren miniatuur, 835/000, man op koets met paard in draf. MT.: Onduidelijk 6,5x2,2x3cm. ca 26 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur hemelbed met man met beddenpan, 835/000, Amsterdam. ca 59 gram, 60x4,5x4cm. In goede staat
Twee zilveren gordijnhaken met gestanste bloemelementen, door middel van schroeven aan de haak bevestigd. Lengte 20 cm. ca 156 gram. MT.: AL. In goede staat.
Geslepen kristallen schaaltje met omgeslagen rand, met amandelslijpsel. Met zilveren handgreep, en zilveren voet met parelrand, 835/000, op zwart houten basement met 3 bolpootjes. MT.: C.E.Held, Amst...
Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.
Geslepen kristallen zalfpotje met zilveren deksel, 925/000. Zalfpotje met Russisch slijpsel en een ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met gedreven C-voluten. MT.; Adie & lovekin Ltd, Birmi...
Antieke geslepen kristallen bonbonkom met geschulpte bovenrand amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel met parelrand. MT.: J.Held, Amsterdam jl.: l:1895, 11,5x15cm
Bijbel met bruin lederen kaft met goudsnee, met gouden sluiting, 585/000. 2 Rozetten met een rand van bollen en biedermeier gravures. Entree ontbreekt. 4x2cm. 13x8x6cm. Het nieuwe testament 1884. In g...
Bijbel met bruin lederen kaft en goudsnede, voorzien van 2 zilveren sloten, 833/000, Palmetvormen met rozetknoppen op de kaft en rechthoekige stukken met lijn- en getorste randen met opgelegd bloemdec...
Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek tin en koper. Eén maal beschilderde messing emmer (19e eeuw). Twee maal tinnen kandelaren in Barok-stijl. Eén maal klepkan, 18e-19e eeuw. Eén maal tinnen hengselschaal, 19e eeuw. Afme...
Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.
Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Fijngeknoopt. Lichtblauw met florale decors etc. Afmeting: 140 x 200 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Perzische loper in aardetinten, florale decors. (scheurtje, één uiteinde licht beschadigd) In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat
Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Gouden ring, 585/000, met bosagaat, ovaal cabouchon, 7,5x12 mm. ø 56. In goede staat
Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips
Lang collier met bloedkoraal takjes met een mooie rode kleur, 6-13 mm. Voorzien van geelgouden kapitolstokje, 585/000. Lengte 180 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat
Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...
Set met glasgranaat sieraden bestaande uit een broche, een collier met gefacetteerde kraaltjes en een klein geelgouden slotje, 585/000, en een collier met gefacetteerde kralen met geelgouden kapitolst...
Lot diversen bestaande uit 2 ovale doosjes met agaat en parelmoer, een double broche ingelegd met bloemetjes, 2 filigrain broches, een hanger en een servetband. Zilver en plated
Zilveren oorclips, 925/000, met roze en witte zirconia's. Oorclips in de vorm van een bloem bezet met roze en witte zirconia's. 26x23mm. Nieuw
Sieraden set, bestaande uit een zilveren armband met schakels voorzien van een emaille bewerking van witte wajang afbeeldingen, 20 cm, een vierkant hangertje,15x15 mm, met parelmoer en chinees teken,...
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Groot lot sieraden met diverse kettingen horloge, armband en hanger. o.a. Double en zilver.
Ovaal houten tablet met messing banden met 10 Christofle plated messen, model America. lengte 24 cm.
6- Persoons plated bestek, Christofle, bestaande uit 6 tafelvorken en -lepels, en 6 dessertvorken en -lepels. In een cassette. In gebruikte maar goede staat.
Zilveren theezeef 835/000 met bijbehorend lekbakje met florale opengewerkte randen met vogel, en staand op drie pootjes ca. 66gr. 3x11,5cm. MT: A. Mesker Schoonhoven, jl.:E:1939
Zilveren armband, 925/000, met roze en witte zirconia's. Sierlijke armband met florale vrom met markiesgeslepen roze stenen en zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. 22x1,4cm. Nieuw
Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram
Fijne gouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde bloedkoraal, 6x4mm, in gladde zetkast met rand versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie aan de binnenzijde. ca 2,0 gram. ø 53.
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, vermoedelijk Libanees, rond model met opgelegde bloem uit getorst draad. ø 3 cm. Totaal ca 32 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, gemaakt uit 30 draden met geregen zilverstaafjes, bevestigd aan zilveren kegelvormige eindstukken met veeroog. Lengte 45 cm. Als nieuw
Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.
Stel zilveren fotolijstjes, rond model met houten achterkant. ø 7,5cm
Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm
Vier colliers met edelstenen voorzien van magneetsluiting met steentjes. met o.a. parels, turkoois en agaat. lengte 40-42 cm
Zilveren kindercouvert en servetband, 833/000, couvert bestaande uit een schuiver en vork model Haags lofje en een ronde servetband uitlopend aan de randen en in het midden voorzien van een gemattteer...
Lot sieraden bestaande uit een zilveren kruis, broche, oorclips, ketting met hanger met markasiet en 3 ringen. En uit witmetaal 2 ringen, een ketting en 2 armbanden met parels. Zilvergewicht ca 60 gr...
Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. In goede staat
Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.
Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat
Jade armband met zilveren accenten, scharnier en sluiting. Ronde armband, ø 9 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 47 gram. ø 60 mm. wat speling in het scharnier, verder in goede staat.
Gouden hanger, 585/000, met parel. Peervormige cliphanger met cultive parel, ø 6,5 mm en versierd met een 8/8 diamantje. lengte 24 mm. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Dubbele antieke landkaart, circa 1700. Strängnääs. en Toreshälla vel Torfillia. (Minimale vochtvlekjes verso). Gravures op papier. Afmeting: 38 x 25 cm. In goede staat.
G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.