This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Lot tegels.
Result: 50 EUR

Lot diverse antieke tegels, 18e-19e eeuw. Onder andere; floraal, landschappen, bijbels en mangaan. (beschadigingen). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dekselvaasjes
Result: 50 EUR

Twee antieke polychrome keramieken Delftse dekselvazen met chinoiserie decors. Minimale chips en rand-glazuur schades. Gemerkt: APK. 18e - 19e Eeuw. Mogelijk Pieter Kocx, 1701 - 1722. Afmeting: 27 x 1...

Lot "Petrus Regout"
Result: 50 EUR

Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Result: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

4x Koektrommel
Result: 50 EUR

Vier antieke keramieken koektrommels Circa 1920. Afmeting: 21-22 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Result: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Scheerbekkens
Result: 50 EUR

Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.

Chinese figuren (3x)
Result: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat

Kavel Chinees porselein
Result: 50 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...

3x Chinese bordjes
Result: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Imari sierschotel.
Result: 50 EUR

Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Chinese rol vaas
Result: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat

Chinese trekpot.
Result: 50 EUR

Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.

2x Japans dienblad, porselein.
Result: 50 EUR

Twee gesigneerde Japanse porseleinen dienbladen met goud decor en figuren in landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.

2x Chin. vaas + zilv. dop
Result: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein.
Result: 50 EUR

Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...

1x Chinese kop + schotel
Result: 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Result: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.

Delfts bord
Result: 50 EUR

Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

'Dresden' fruitschaal
Result: 50 EUR

Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Tablet , Alka Kunstafdeling
Result: 50 EUR

Grote Duits porseleinen presenteerschaal met florale en goud decors. 'Alka Kunst Bavaria', decor Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 38 cm. In goede staat.

2 Chinese borden
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...

Dekselvaas, jade.
Result: 50 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat

Set van zilver met malachiet
Result: 45 EUR

Set van zilveren sieraden met malachiet, 835/000. Set bestaan een lang collier van malachietkralen, ø 8mm, met zilveren karabijnsluiting, een paar oorknoppen, ø 6 mm, een ring met ovale malachiet, een...

2 Zakhorloges
Result: 45 EUR

Twee zilveren zakhorloges, een klein model, ø 36 mm, met bewerkte kast en rand aan een zilveren jasseroncollier. en een groter zakhorloge, ø 45 mm, met guilloche versierde kast voorzien van schild.

Zilveren miniatuur, paardewagen
Result: 45 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, man op koets met paard in draf. MT.: Onduidelijk 6,5x2,2x3cm. ca 26 gram. In goede staat

Zilver miniatuur "Hemelbed"
Result: 45 EUR

Zilveren miniatuur hemelbed met man met beddenpan, 835/000, Amsterdam. ca 59 gram, 60x4,5x4cm. In goede staat

2 Zilveren gordijnhaken
Result: 45 EUR

Twee zilveren gordijnhaken met gestanste bloemelementen, door middel van schroeven aan de haak bevestigd. Lengte 20 cm. ca 156 gram. MT.: AL. In goede staat.

Kristallen schaaltje met zilveren voet/handgreep.
Result: 45 EUR

Geslepen kristallen schaaltje met omgeslagen rand, met amandelslijpsel. Met zilveren handgreep, en zilveren voet met parelrand, 835/000, op zwart houten basement met 3 bolpootjes. MT.: C.E.Held, Amst...

2 Poederdozen,
Result: 45 EUR

Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.

Kristallen zalfpotje met zilveren deksel
Result: 45 EUR

Geslepen kristallen zalfpotje met zilveren deksel, 925/000. Zalfpotje met Russisch slijpsel en een ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met gedreven C-voluten. MT.; Adie & lovekin Ltd, Birmi...

Kristallen bonbonkom met zilveren hengsel
Result: 45 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonkom met geschulpte bovenrand amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel met parelrand. MT.: J.Held, Amsterdam jl.: l:1895, 11,5x15cm

Bijbel met gouden slot
Result: 45 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft met goudsnee, met gouden sluiting, 585/000. 2 Rozetten met een rand van bollen en biedermeier gravures. Entree ontbreekt. 4x2cm. 13x8x6cm. Het nieuwe testament 1884. In g...

Bijbel met twee zilveren sloten
Result: 45 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en goudsnede, voorzien van 2 zilveren sloten, 833/000, Palmetvormen met rozetknoppen op de kaft en rechthoekige stukken met lijn- en getorste randen met opgelegd bloemdec...

Portemonnee 2x
Result: 45 EUR

Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...

Paul Serrure, 2 werken.
Result: 45 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.

Chinese kist met jade.
Result: 45 EUR

Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Lot blikken.
Result: 45 EUR

Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas
Result: 45 EUR

Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Kapstok, ca. 1920.
Result: 45 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.

5x Koper/tin.
Result: 45 EUR

Vijf maal antiek tin en koper. Eén maal beschilderde messing emmer (19e eeuw). Twee maal tinnen kandelaren in Barok-stijl. Eén maal klepkan, 18e-19e eeuw. Eén maal tinnen hengselschaal, 19e eeuw. Afme...

Vrouw speelt op vleugel
Result: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Lampjes 2x (staand)
Result: 45 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Popje met vlecht.
Result: 45 EUR

Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Ca. 60 modelauto's
Result: 45 EUR

Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.

Oude spiegel
Result: 45 EUR

Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.

Muziekkastje
Result: 45 EUR

Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt
Result: 45 EUR

Oud Perzisch kleed. Fijngeknoopt. Lichtblauw met florale decors etc. Afmeting: 140 x 200 cm. In goede staat.

2 Perzen
Result: 45 EUR

Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt
Result: 45 EUR

Grote oude/antieke Perzische loper in aardetinten, florale decors. (scheurtje, één uiteinde licht beschadigd) In redelijk/goede staat.

Jugendstil kan
Result: 45 EUR

Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Blauwe aardewerken kom
Result: 45 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat

Royal Albert servies
Result: 45 EUR

Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...

Imari vaas
Result: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Result: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 45 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese paraplubakken
Result: 45 EUR

Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.

Gemberpotten
Result: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat

2 Chinese bordjes
Result: 45 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Result: 45 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat

Gouden ring met agaat
Result: 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met bosagaat, ovaal cabouchon, 7,5x12 mm. ø 56. In goede staat

Kristallen bonbonniere met zilveren voet.
Result: 40 EUR

Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips

Bloedkoraal
Result: 40 EUR

Lang collier met bloedkoraal takjes met een mooie rode kleur, 6-13 mm. Voorzien van geelgouden kapitolstokje, 585/000. Lengte 180 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

Sieraden, zilver
Result: 40 EUR

Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...

Granaat set (glas)
Result: 40 EUR

Set met glasgranaat sieraden bestaande uit een broche, een collier met gefacetteerde kraaltjes en een klein geelgouden slotje, 585/000, en een collier met gefacetteerde kralen met geelgouden kapitolst...

Doosjes en sieraden
Result: 40 EUR

Lot diversen bestaande uit 2 ovale doosjes met agaat en parelmoer, een double broche ingelegd met bloemetjes, 2 filigrain broches, een hanger en een servetband. Zilver en plated

Zilveren oorclips
Result: 40 EUR

Zilveren oorclips, 925/000, met roze en witte zirconia's. Oorclips in de vorm van een bloem bezet met roze en witte zirconia's. 26x23mm. Nieuw

Wajang sieraden, zilver
Result: 40 EUR

Sieraden set, bestaande uit een zilveren armband met schakels voorzien van een emaille bewerking van witte wajang afbeeldingen, 20 cm, een vierkant hangertje,15x15 mm, met parelmoer en chinees teken,...

Zakhorloge
Result: 40 EUR

Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.

Lotje sieraden
Result: 40 EUR

Groot lot sieraden met diverse kettingen horloge, armband en hanger. o.a. Double en zilver.

Ovaal tablet + messen.
Result: 40 EUR

Ovaal houten tablet met messing banden met 10 Christofle plated messen, model America. lengte 24 cm.

Emaille broches 7x
Result: 40 EUR

Lot met zeven broches o.a. met emaille.

6-Persoons bestek Christofle
Result: 40 EUR

6- Persoons plated bestek, Christofle, bestaande uit 6 tafelvorken en -lepels, en 6 dessertvorken en -lepels. In een cassette. In gebruikte maar goede staat.

Zilveren theezeef en lekbak
Result: 40 EUR

Zilveren theezeef 835/000 met bijbehorend lekbakje met florale opengewerkte randen met vogel, en staand op drie pootjes ca. 66gr. 3x11,5cm. MT: A. Mesker Schoonhoven, jl.:E:1939

Zilveren armband
Result: 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met roze en witte zirconia's. Sierlijke armband met florale vrom met markiesgeslepen roze stenen en zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. 22x1,4cm. Nieuw

Zilveren rooshanger
Result: 40 EUR

Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Result: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

Gouden ring met bloedkoraal.
Result: 40 EUR

Fijne gouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde bloedkoraal, 6x4mm, in gladde zetkast met rand versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie aan de binnenzijde. ca 2,0 gram. ø 53.

2 Zilveren pillendoosjes
Result: 40 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, vermoedelijk Libanees, rond model met opgelegde bloem uit getorst draad. ø 3 cm. Totaal ca 32 gram. In goede staat.

Zilver collier uit draden.
Result: 40 EUR

Zilveren collier, 925/000, gemaakt uit 30 draden met geregen zilverstaafjes, bevestigd aan zilveren kegelvormige eindstukken met veeroog. Lengte 45 cm. Als nieuw

4 Edelstenen colliers
Result: 40 EUR

Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.

Stel zilveren fotolijstjes (rond)
Result: 40 EUR

Stel zilveren fotolijstjes, rond model met houten achterkant. ø 7,5cm

Stel zilveren fotolijstjes (ovaal)
Result: 40 EUR

Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm

4 Edelstenen colliers
Result: 40 EUR

Vier colliers met edelstenen voorzien van magneetsluiting met steentjes. met o.a. parels, turkoois en agaat. lengte 40-42 cm

Zilveren Kindercouvert en servetband
Result: 40 EUR

Zilveren kindercouvert en servetband, 833/000, couvert bestaande uit een schuiver en vork model Haags lofje en een ronde servetband uitlopend aan de randen en in het midden voorzien van een gemattteer...

Lot sieraden, o.a. zilver
Result: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit een zilveren kruis, broche, oorclips, ketting met hanger met markasiet en 3 ringen. En uit witmetaal 2 ringen, een ketting en 2 armbanden met parels. Zilvergewicht ca 60 gr...

Zilveren miniatuur koets
Result: 40 EUR

Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. In goede staat

2 Opdienlepels
Result: 40 EUR

Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.

Portemonnee, hoeken
Result: 40 EUR

Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat

Slavenband, jade.
Result: 40 EUR

Jade armband met zilveren accenten, scharnier en sluiting. Ronde armband, ø 9 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 47 gram. ø 60 mm. wat speling in het scharnier, verder in goede staat.

Gouden hanger met parel
Result: 40 EUR

Gouden hanger, 585/000, met parel. Peervormige cliphanger met cultive parel, ø 6,5 mm en versierd met een 8/8 diamantje. lengte 24 mm. In goede staat

Lot horloges, 4x
Result: 40 EUR

Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.

Landkaart, ca. 1700.
Result: 40 EUR

Dubbele antieke landkaart, circa 1700. Strängnääs. en Toreshälla vel Torfillia. (Minimale vochtvlekjes verso). Gravures op papier. Afmeting: 38 x 25 cm. In goede staat.

G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Result: 40 EUR

G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.