Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afmeting.5-12 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afmeting. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afmeting. 12x14 cm ø. In goede staat.
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordshire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afmeting. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat
Porseleinen Herend heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, . 20e eeuw. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afmeting . 87 cm. In redelijk/ goede staat
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afmeting. ø 24 cm. In goede ...
Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afmeting. 23-24 cm. In goede staat
Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afmeting. ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.