This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Pendule
Starting price 240 EUR

Antieke Franse marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa: 1870. Met compositie metalen figuren compositie (één pootje mist). Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 x 56 x 16 c...

Lot Limoges Cartier
Result: 400 EUR

Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...

Imari kaststel
Starting price 350 EUR

Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.

Koffie-theeset Alessi "Bombe"
Result: 400 EUR

Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Starting price 50 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klomp een draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5cm ca. 27,8 gr.

Zilveren armband
Result: 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot. MT.: B.E.A. Wientjes, Enschede, jl.: k:1844 ca 46 gram, L.19 cm. In goede staat

Kristallen zalfpotje met zilveren deksel
Result: 45 EUR

Geslepen kristallen zalfpotje met zilveren deksel, 925/000. Zalfpotje met Russisch slijpsel en een ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met gedreven C-voluten. MT.; Adie & lovekin Ltd, Birmi...

Daoguang schotel (diep)
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Daoguang (diepe) schotel met zeldzame florale decor. 19e Eeuw. Afmeting: 6 x 28,3 cm. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Starting price 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr. L. 1...

Cello op standaard
Starting price 675 EUR

Mooie gave cello met strijkstok en standaard. Met tas. Tweede helft 20e eeuw. Afm.130 cm. In goede staat.

Wandlamp met parelmoer schelpen
Result: 220 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooilepel
Starting price 65 EUR

Antieke zilveren suikerstrooilepel, 835/000, opengewerkte gecontourneerde bak met gegraveerde steel. MT.: J. van de Ree, Schoonhoven jl.: a:1860 ca 20 gram L.14 cm.

2x Boekensteun, Boedha.
Starting price 100 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

Meissen schaal met vos
Starting price 400 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Jugenstil vrijslinger
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Gouden broche diamant en robijn
Starting price 75 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met 2 diamanten en een robijn. staafbroche gemaakt uit draad met 2 briljant geslepen diamanten en een rond gefacetteerde robijn. ø 2 mm. ca 2,1 gram. In goede staat

Granaatcollier met gouden slot
Result: 80 EUR

Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.

Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler'
Starting price 180 EUR

Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.

2 KPM borden
Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M. handbeschilderde porseleinen borden met monogram 'F.B' en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Huwelijkslepel, zilver.
Starting price 70 EUR

Antieke zilveren huwelijkslepel, met rattenstaart en acculadevormige steel. Voorzien van gravure FB SJ 1766. Gestempeld met K: ca 36 gram. 19 cm. Johannes Henneboo, Amsterdam

4x Porseleinen klokje
Result: 250 EUR

Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Stel empire kandelaars
Starting price 160 EUR

Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.

Pijpcomfoor, zilver.
Starting price 230 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, ovaal model met afgestompte hoeken voorzien van een rand met getorste bewerking. Aan de zijkanten voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagogen. Op rechthoekige voe...

Dames pistooltje
Starting price 100 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.