This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Icoon.
Result: 35 EUR

Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Y. de Jong, "Zwanen".
Result: 35 EUR

Y. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. 'Twee zwanen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Fridegart Knoch
Result: 35 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen. Afmeting 100x70cm. In goede staat

J. Richter
Result: 35 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x79 cm. In goede staat

Messing wandlamp, 19e eeuw
Result: 35 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw Afmeting H. 63cm. In goede staat

Petroleumlamp, 'Schippertje'
Result: 35 EUR

Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat

Koperen samovaar
Result: 35 EUR

Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat

2 Engelse messing kandelaars
Result: 35 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.

Crucifix, (hout)
Result: 35 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat

Delfts blauwe schaal + messing haan.
Result: 35 EUR

Oude messing haan en grote porseleinen Delftse hengselschaal, 20e eeuw. . Afmeting: 24-38 cm. In goede staat.

Koffer met inhoud
Result: 35 EUR

Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.

Woerd
Result: 35 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afmeting. 75 cm. In goede staat.

Afrikaans opengewerkt stokje
Result: 35 EUR

Oud Afrikaans houtsnijwerk (opengewerkt). 20e Eeuw. Kopergenageld, zitting boot?. Afmeting: 54 x 19 x 25 cm. In goede staat.

Karaf+Schildersezel
Result: 35 EUR

Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Schaal met 3 putti's.
Result: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's in marmer-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 25 cm ø in goede staat.

Composiet schaal met 3 putti's.
Result: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.

Typemachine 'Remmington'
Result: 35 EUR

Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.

3x Ind. kampferkist
Result: 35 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kistjes met landschappen decors. 20e eeuw. Afmet9ing. 21-30 cm. In goede staat.

Tinnen koffieset
Result: 35 EUR

Rood beschilderd Royal Holland Daalderop tinnen koffieset bestaande uit :kraankan met lekschaaltje, koffiekan op stoofje, melkkan,, suikerpot met deksel,lepelvaasje en 2 kop en schotels I n goede st...

8 Dinky Toys en 1x Siku
Result: 35 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

6 Modelauto's 1:18 Bburago/Maisto
Result: 35 EUR

Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...

Notenhouten tafelklok
Result: 35 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.

Wandvitrine, wortelnoten
Result: 35 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Stoel (web.)
Result: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.