Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram
Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621
Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.
Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.
Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...
Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat