Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, in zeer goede staat 77x88x43cm.
Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.
Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop met originele kleertjes nr 250/50, 23cm. met daarbij een antiek porseleinen kinderservies, Duitsland omstreeks 1900 Zwiebeldecor, chip mogelijk. 3-23cm. Cond:R/G
Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G
Twee locs van Roco H0: 1x 43784 E-loc, serie 1600--1700 "Postbank" en 1x 63553 Railion 1602, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Drie Piko H0 "Railion" locs: 1x 57484 E-loc BR 182, Ep. V, 1x E-loc BR 185, Ep. V en 1x E-loc BR 189, Ep. V. Allen in goede staat met originele dozen.
Twee Holland Rail H0 locs: 1x NS2416 en 1x NS2447, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Zes Piko locs H0: 1x 5/6301 tenderloc BR 66, 1x 5/6302 tenderloc BR 55, 1x loc E 499, 1x 57411 Siemens Dispolok, 1x BR 56 en 1x BR 23. Modellen verschillen van gebruikt tot goede staat, functies niet ...
Kavel van 7 Artitec H0 wagons: 1x Plan E 2e klas B 662 (periode III), 1x Plan E Post P 7939, 1x Plan E 2e klas B 6618, 1x Plan E Post Computernr. 022 (periode IV), 1x Plan E Post P 7940 (periode III),...
Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond.:G
Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Drie oude celluloid poppen, o.a. 2x schildkröte 1x groot Royal, omstreeks 1980 34-56cm. Cond:R/G
Zes oude poppen omstreeks 1950-1960, meisjespoppen met kleertjes, Cond:R/G 29-70cm.
Vier vooroorlogse poppen met kleertjes, o.a. Duitsland, papier mache, celluloid. 32-40cm. Cond:R/G
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.