Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G
Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Zes Hollandse penningen, 1x brons 1913-1938, 1x brons mobilisatie vrede, eer, 1914-1918 1x brons Wilhelmina 40 jaar regeringsjubileum, 1x kleine medaille Juliana voor trouwe dienst, 1x kininklijke bon...
Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G
Lot oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 1x9x14,5cm. Cond:R/G
Honderd oude ansichtkaarten van Gelderland, in folie 6x15x10cm. Cond;G
Honderd oude ansichtkaarten buitenland, in folie 6x15x10cm. Cond;G
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.
Kavel met een zilveren(925/000) penning "De anatomische les van Doctor Nicolaas Tulp" (Rembrandt, Franklin Mint) ø5cm., ca. 65gr. en 6 (zilveren) munten: 4x 1 Gulden (1922, 1929, 1930, 1939), 1x 10 Gu...
Kavel met 11 (zilveren) munten bestaande uit: 2x 1 Gulden (1955, 1957), 7x 2,5 Gulden (1929, 1930, 1931, 1933, 1938, 2x 1960) en 2x 10 Gulden (1973 en 1x (1945-1970)). Diverse kwaliteiten.
Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G