Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G
Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G
Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G
Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed en kussen, creme-blauw-zwart, in goede staat 38x43cm en 97x84cm. Cond:G
Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...
Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G
Monogram R.T 2e helft 20e eeuw, stilleven met poezen, olieverf op paneel. 20x25cm. Cond:G
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.
Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Witgouden oorstekers, 750/000, met briljant en zwarte parels. oorstekers met briljant geslepen diamanten en daaronder een grijze Zuidzee parel ø 11/12 mm. Totaal ca.0.03 crt
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.