Mooie gouden set van een armband en collier, 585/000. Gemaakt uit geelgouden en wit- met geelgouden schakels, om en om, soort S-vorm. Het collier en de armband zijn voorzien van een bakslot met veilig...
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Prachtig 5 delig zilveren koffie en theeservies, 835/000, zwaar uitgevoerd. Bestaande uit een dienblad, koffie-, thee- en melkkan en suikerpot met deksel. Versierd met parelpanden, zwart gekleurde ha...
Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met ...
Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G