This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Naar Rijlaarsdam, dames op strand
Starting price 100 EUR

Naar J. Rijlaarsdam, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 46x40cm. Cond;G

Camee
Starting price 250 EUR

Broche van een uitgesneden camee met briljant en een zilveren brochering. Grote uitgesneden camee, 60x36 mm, met 2 briljanten, wat bruinig van kleur, met zilveren brochering. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

S. Lettenbicht
Starting price 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

3 antieke Franse gravures
Result: 60 EUR

Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Starting price 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Granaat collier, 3 rijen, gouden slot
Starting price 325 EUR

Fraai collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van grote gefacetteerde granaatkralen, ø 8,5 mm, bevestigd aan een mooie ovale gouden sluiting met een geschulpte rand van getorst draa...

9 Zilveren theelepels
Result: 60 EUR

Negen zilveren theelepels, 835/000. Zilveren theelepels met puntvormige bak en een gecontourneerde steel met uitgewerkt bladmotief en versierd met getrembleerde bewerking. MT.: L. Marcelis, Schoonhove...

Witgouden rijring met diamant en robijn
Starting price 300 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Zilveren doos
Starting price 220 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands. Een heupmodel tabaksdoos met scharnierend deksel voorzien van een landschapsgravure met koeien. De zijkanten en onderzijde van de doos zijn voorzien van een rib...

Zilveren oorhangers, dino
Starting price 25 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met dinosaurus. Brisures met daaraan een bedel in de vorm van een dinosaurus. Lengte 48 mm. ca. 7 gr.

Zilveren armband met hart Otazu
Result: 150 EUR

Massieve zilveren armband, 925/000, met grote harthanger Otazu. Armband fantasie jasseronschakel, ø 20 mm, met groot veeroog en grote harthanger 24x34 mm. ca. 140 gr.
Lengte 21 cm. Gedragen maar in ...

Zilveren armband groene stenen
Starting price 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met groene stenen. Armband bestaande uit ovale bollopende schakels, elk bezet met een cabouchon ovaal groen geslepen steen.Lengte 17,5 cm.

Zilveren roomstelletje
Starting price 300 EUR

Drie delig zilveren roomstel 800/000 bestaande uit een rond dienblad, melkkan, en suikerpot, voorzien van ovale bewerkingen met getorste randen en bloemen. De melkkan is voorzien van tuit met scharnie...

Witgouden ring met briljant
Result: 520 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58

Witgouden choker briljant
Starting price 400 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijne cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesv...

Witgouden oorhangers saffier en diamant
Result: 1.200 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...

Witgouden ring met saffier en diamant
Result: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Zilveren fazant met robijn-ogen
Starting price 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Witgouden collier met parel
Starting price 760 EUR

Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...

Zilveren pijpcomfoor
Starting price 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Zilveren miniatuur fototoestel
Result: 130 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat

2 Porseleinen damesfiguren
Starting price 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.