Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.
Collier van zoetwaterparels met veerslot, 333/000. Collier van rozige en grijzige licht barok zoetwaterparels, 12,5-14 mm. Lengte 47 cm. ca 102 gr.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.
Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G
Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880 met blauw-wit porselein, floraal en vergulde messing ornamenten, stil 8 daags uurwerk. 53-60cm. 1 vaas gelijmd. Cond:R
Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat
Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G
Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empireklokkast(geen deuken of krassen) 25x28x11cm.
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Zeer kleine antieke Franse reiswekker omstreeks 1900 in lederen foudraal, Beschadigd, wijzer af, functies niet getest. 7,5x5x4,3cm.
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G