Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G