This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Jaap van Kregten, jager in boot
Result: 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 poldergezicht met rietsnijder en eenden, olieverf op linnen Cond:G

Ongesigneerd 18e eeuw
Result: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G

Bloemen A. Kleinsma
Result: 50 EUR

A Kleinsma, stilleven vaas met bloemen, porselein, olieverf op linnen 42x35cm. Cond:G

Aafke Kelly
Starting price 100 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Result: 140 EUR

Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G

Landkaart 17e eeuw, Bleau
Result: 130 EUR

Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G

4 Antieke gravures
Result: 100 EUR

Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G

3 Gravures van Kathedralen
Starting price 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Starting price 80 EUR

Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Berghe op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G

4 Antieke landkaarten
Starting price 100 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

3 Antieke landkaarten
Starting price 70 EUR

Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.

Twee antieke landkaarten
Starting price 60 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Starting price 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G

Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Starting price 50 EUR

Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

Schilderij H. van Dijk, winter
Starting price 90 EUR

H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Result: 75 EUR

J. van Dijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel, 20x9,5cm. Cond:G

Schilderij, gesign. Jan Kruisen
Result: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G

C. van de Hart
Starting price 90 EUR

Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G

2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Starting price 80 EUR

Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.

Annica Koot
Starting price 80 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Jaap van Kregten
Result: 90 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967 Herder bij zijn schapen, olieverf op linnen 50x45cm Cond:G

Zeefdruk Guillaume
Starting price 100 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Groot schilderij, landschap
Result: 90 EUR

P.Hak hollandse uiterwaard van de Ijssel, olieverf op linnen 90x100cm. Cond:G

Ets Roodenburgh
Starting price 40 EUR

H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G