A. Martens omstreeks 1930, zeilboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Willem Beekman 1964, watermolen bij Vasse olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Duitse 17e -18e eeuwse ingekleurde gravure, abcontrafehrung des Kunstlichten und gewaltigen Schiffs, Jo Keyser Carolo zu Ehren von der Stadt Brussel, 38x29cm gravure op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Jan van Rhijnen Den Haag 1859-1927, Haven Dordrecht, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G
Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school verso Biemen, blick auf Schlachte Ufer, olieverf op linnen 41x51cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G