Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G
Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G
Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G