This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Tchjagenny, paardenstudie
Result: 80 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G

C. Neuhaus, stilleven rozen
Starting price 70 EUR

C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G

N. Hoppes, stilleven met fruit
Result: 50 EUR

N Hoppes, Nijmegen augustus 1958, stilleven met fruit, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Meijer 1985
Result: 120 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Result: 70 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Duitse school, Aak te Bremen, olieverf op paneel 35x24cm Cond:G

3x Bep Toscani
Result: 80 EUR

Drie keer Bep Toscani 2001, 1940 Amsterdam, kleurrijke abstracte composities, gemengde techniek op papier, 25x19cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Result: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G

R. Deirkauf
Result: 80 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

A.J. Veldhoen, portret
Result: 75 EUR

Arie Johannes Veldhoen nr 25/30 1934, Negroïde vrouw, lithografie op papier 33x30cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Starting price 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

P. van den Braken, zomeravond
Starting price 300 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

P. van den Braken, landschap
Starting price 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

Houtsnede, Daan de Vries 1915
Starting price 40 EUR

Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Result: 85 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G

Landkaart, Fredrick de Wit
Starting price 75 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G

Willem Poelman, naar Pissarro
Result: 75 EUR

Willem Poelman(restaurateur/taxateur) Frans landschap met huizen, naar Camille Pissaro, olieverf op linnen 160x85cm. Cond:G

Gouache, CK
Result: 30 EUR

Monogram CK 19e eeuw, herenportret, beschadigd 20x17cm. gouache op papier Cond:R

Tekening, Madonna
Starting price 40 EUR

H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G

Rob Verf 1969
Result: 75 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

5x Jan Jans
Result: 75 EUR

Vijf werken van Jan Jans (monogram J.J) toegeschreven aan. Almelo 1893-1963, kerken plaatsen Twenthe, tekening op papier 23x16cm Cond:G

Ongesigneerd, Duitse school
Result: 140 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G