Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...
Onduidelijk gesigneer omstreeks 1950, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen 40x80cm. Cond:G
Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G
Paulone april '94 titel: reflexion, vrouwelijk naakt voor spiegel, aquarel op papier 45x58cm Cond:G
Jung, Duitse school omstreeks 1900 stilleven met fruit etc. olieverf op linnen 86x66cm Cond:R/G
Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G
Naar Rossum du Chattel, omstreeks 1900, poldergezicht, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Vier maal Els Hattink Brussel, Belgische school, abstracte compositie, acryl op paneel 30x5,5cm Cond:G
Antieke landkaart Arnhem, den Rhijn stroom 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, 36x25,5cm.Cond:R
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Henri Cassiers 1858-1944, stadsgezicht Amsterdam met figuren, lithografie op papier 55x71cm. Cond:G
H. van Dijk 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 18x13 Cond:G
A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G
Eric Jacobsen(nagesigneerd) damesportret met hoed, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:R/G
Geert Maring 1989, 1943 Warfum (minerva etc.) abstract landschap e.p./6, ingekleurde ets op papier 64x49cm Cond:G
Twee aquarellen van Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982): 1x aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G en 1x aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G
Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Amersfoort, Corpus Jezus Christus, olieverf op paneel 40x54 Cond:G