Gouden tientje, 1911, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerde bewerking. Totaal 9,4 gr. in goede staat.
Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat
Granaten sieraden set met goud, 585/000, bestaande uit een granaatcollier, 4 rijen aan een gouden sluiting met granaten en bijpassende eindstukken, lengte 36 cm, een ring met een rozet met granaten, ø...
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in diverse kleuren, in goede staat 347x258cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed Bidjar, fijngeknoopt, met floraal decor in goede staat 355x250cm Cond:G
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...
Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Gouden tientje, 1879, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerd driehoekig lijnenspel ca 9,8 gr.
Armband van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig 4-5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met ribbewerking en een ovale bloedkoraal in het midden...
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met fijne handgravure,835/000. Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gr. 13x7x2,5cm Cond:G
Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 grotere middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in bloemvorm gezet. Totaal ca 0,35 crt.. ø 56 ca 2,0 gr
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...
Zilveren jardiniére met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, guirlandes en ramskoppen. Geplaatst op 4 ramspoten. jl.:L: 1921. 21x10x7,5cm Cond.: G
Witgouden solitairring, 585/000 met briljant. Fijne solitairring met een ovaal briljant geslepen diamant, ø 3,2x4 mm. ø 58 ca 1,4 gr. Vertoont wat draagsporen
Mooi zilveren cabaret, 835/000, Hollands. Mooi ovaal model versierd met opengewerkt hekje met ovale bewerking en afgezet met een parelrand. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam Haarlem, jl.: J 19...
Zilveren tafelkandelaar, 830/000, Duits. Lage 5-licht kandelaar op gecontourneerde ronde voet. MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 25x20 cm. Cond.: G
Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...
Mooie ring, GG 750/000 met jade. Ring Art-Deco stijl met een cylindervormig stuk jade, 20x8 mm, aan de zijkanten versierd met goud in spiraalvorm bewerkt. Breedte 14 mm. ø 56. ca13,1 gr. ( vermoedel...
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.
Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.
Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm
Grote oude Oosterse Kelim, slijtage, sommige plekken door, matige conditie 286x137cm
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....
Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G
Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R
Zilveren sigarettendoos, 830/000. Een rechthoekige doos met een ribbelmotief en scharnier. De binnenzijde is verguld. 12,5x9x1,5 cm. ca 176 gr. Cond.: G
Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G
Collier en hanger, WG 585/000 met gekleurd jade en diamant. Waaiervormige hanger bezet kleine diamantjes en versierd met staafjes gekleurd jade. Grootte 25x40 mm. Bevestigd aan een fijn witgouden coll...
Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.
Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ca.4x6 mm, lengte 105 cm en 74 cm Totaal ca 100 gr.
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G
Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G
Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R
Uitgebreid verzilverd bestek, merk Keltum, model Perle, bestaande uit 6 dessertmessen en -vorken, 7 dessertlepel, 7 vismessen en 6 visvorken, 12 tafelmessen, -vorken en -lepels, 2 botermessen, 2 opdie...
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G
Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G
Granaatcollier met gouden sluiting, 585/000. 3 Rij-ig collier van granaat, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met getorste bewerking en voorzien van een ovale granaat. Lengte 44 cm.
Grote zilveren bierkruik, Engeland 925/000. Robuuste kruik geplaatst op een rand, toelopend naar boven met een strak gevormd handvat met een krul. De kruik is voorzien van een monogramgravure; CMH. MT...
Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ø 5 en 6 mm. Lengte 100cm en 110 cm.Totaal ca 105 gr.
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G
Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G