This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
10 Zilveren bedels 412
10 Zilveren bedels

Result:

15 EUR

Sold
Zilveren ring 411
Zilveren ring

Result:

15 EUR

Sold
Zilveren zakhorloge 406
Zilveren zakhorloge

Result:

15 EUR

Sold
Twee asbakken 515
Twee asbakken

Result:

15 EUR

Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong 6006
Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong
Starting price 5.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3516
Amsterdams staand horloge
Starting price 3.800 EUR
Ton Schulten 1009
Ton Schulten
Starting price 3.500 EUR
Johannes Bosboom met catalogus 1000
Johannes Bosboom met catalogus
Starting price 3.500 EUR
Mahonie Empire hekjeskabinet 4017
Mahonie Empire hekjeskabinet
Starting price 2.800 EUR
Schilderij, Sipke Kool 1152
Schilderij, Sipke Kool
Starting price 2.500 EUR
Grote mahonie pendule 3569
Grote mahonie pendule
Starting price 2.400 EUR
Groot zilveren servies 171
Groot zilveren servies
Starting price 2.400 EUR
Zilveren servies, 4 delig 20
Zilveren servies, 4 delig
Starting price 2.400 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3579
Vuurvergulde Franse pendule
Starting price 2.200 EUR
Grote Fam Rose plaquette met paard 6142
Grote Fam Rose plaquette met paard
Starting price 2.000 EUR
Engelse tafelklok 3592
Engelse tafelklok
Starting price 2.000 EUR
Wintergezicht, restsignatuur 1273
Wintergezicht, restsignatuur
Starting price 2.000 EUR
Zilveren ei met emaille 4
Zilveren ei met emaille
Starting price 1.900 EUR
Mahonie staande klok 3672
Mahonie staande klok
Starting price 1.800 EUR
Schilderij Rusland 1042
Schilderij Rusland
Starting price 1.800 EUR
Zeer grote regulateur 3501
Zeer grote regulateur
Starting price 1.750 EUR
Schilderij Ton Schulten 1049
Schilderij Ton Schulten
Starting price 1.750 EUR
Peking glasvaas 19e eeuw 6032
Peking glasvaas 19e eeuw
Starting price 1.700 EUR
Antiek zilveren dienblad 96
Antiek zilveren dienblad
Starting price 1.700 EUR