Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....
Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G
Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw
Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G
Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.
Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G
Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.
Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw
Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.
Zilveren oorhangers, 835/000. Fraaie strakke oorhangers met een pegelvormig gedeelte en een tolvormige deel bevestigd aan een haak. Lengte 7 cm . ca 4,7 gr.
Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G
Lot met diverse streek/ filigrain sieraden, Een ronde klederdrachtbroche zilver, 925/000, Norway en een ring en armband met filigrain bewerking.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw
Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G