Lot sieraden met jade, bestaande uit twee armbanden, een kralencollier en een hanger.
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...
Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Kavel met diverse (zilveren) munten waaronder: 1x 50G (50 jaar bevrijding 1943-1993), 1x 50G 1993 (verdrag van Maastricht), 1x 50G 1987(50 jaar Juliana en Bernhard), 1x 50G 1998, 1x 10G 1975, 8x 10G (...
Serie postzegels en zilveren penningen. Het betreft Rembrandt en zijn leerlingen. Deze zijn in zilveren penningen afgebeeld en verscheidene van hun schilderijen zijn afgebeeld op zilveren penningen en...
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G
Oud Royal Copenhagen servies, 16 kop en 23 schotels, melk en suikerpot, 5 presenteerschalen, drie ontbijtborden, 13 gebaksborden 10-36cm, minimale beschadiging mogelijk, Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Punu stam uit Gabon, voorstellend een man met stoffen sjaal en schelpenriem rustend op een masker. 66x34x19cm. Cond.: R-G
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G
Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...
Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G
Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Grote uitgewerkte zilveren schep, 835/000, Grote fraai uitgewerkte schep met afbeelding van Moses met de 10 geboden. Versierd met putti's en dieren. Amsterdam jl.: B: 1886 ca. 188 gr. Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G
Twee kristallen schalen met zilveren montuur, 835/000. Een bonbonschaal van ruitkristal met zilveren beugel versierd met parelrand, MT.: Van kempen, Voorschoten en een suikercoupe van bewerkt kristal ...
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm
Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G
Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Twaalf taartvorkjes, zes zilver 800/000 en zes pleet. Beiden met fraaie ornament bewerking. Zilveren taartvorkjes hebben een vergulde bak.
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.
Engelse zilveren 3 tanden vork, 925/000, met weerhaak en lange steel met fraai bewerkt heft. MT.: S.Greenberg & Co, - Israel Sigmond Greenberg-, Birmingham, jl.:K: 1909. 16 cm, ca. 17 gr. Cond.: G
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Fraaie zilveren dienschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. Cond.:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G
Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....
Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Bijzonder collier van bloedkoralen, verlopend met 5 kralen omwikkeld met metaal. Grootte 8x6-11x11 mm. Lengte 59 cm. ca 127 gr.