Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Prachtig Hollands18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet, met antiek bronzen beslag, recentelijk gerestaureerd en in goede staat 235x160x63cm.
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie Roze bord, met figuren en gouddecor, diverse kleuren, fijn gedecoreerd, minimale randschade, 2,5x23,3øcm. Cond:G
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Zeer grote Franse pendule omstreeks 1870, verguld, vrouw met stoomtrein en globus in haar hand. Op de voorgrond een liggende leeuw, 8 daags uurwerk met veerslinger. Van compositiemetaal 55x80cm. Cond:...
Achttiende eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met verzilverde wijzerplaat, 8 daags met secondenaanduiding en dagaanduiding, silent functie, Gabriel Fonkes Dart Ford, in goede staat 235cm.
Zeer grote oude strijdwagen pendule met verguld brons, en donker gepatineerd brons en natuursteen. Gepolijst, 8 daags antiek Frans uurwerk met halfuurslag 55x53x18cm. Cond:G
Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.
Collier van mooie dikke bloedkoralen met een mooie rode kleur. ca. ø 10 mm. 33 kralen geregen aan draaislotje met een zilveren bolletje. ca 71 gr.
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm
Vroege vuurvergulde Franse Empire Louis Seize pendule, omstreeks 1800, Palmert a Anvers. Wijzerplaat en sleutelgaten licht beschadigd. Voorstelling van een edele man met hoed en vuurvergulde plaquette...
Bijzonder collier, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te ...
Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G
Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G
Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Sierlijke zilveren fotolijst met emaille, Russisch. Fotolijst met uitlopende hoeken, ingelegd met diverse stenen en diverse kleuren emaille, bevestigd op een blauw fluwelen standaard. 18x22,5 cm. foto...
Bijzondere tabakspot, koloniaal zilver,925/000, op 3 pootjes. Ronde tabakspot met peervormig deksel voorzien van bewerkte randen met o.a. parelversiering. Geplaatst op 3 fraai gegraveerde pootjes met ...
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Bijzonder moois briljantring, 750/000, solitair briljant met princessen. Massieve ring met een rood- en een geelgouden buitenrand, voorzien van een witgouden binnenband, bezet met 6 princes geslepen d...
Bijzonder fraai gouden Chopard horloge, 750/000, met briljanten. Rond kast, ø 19 mm, met strakke Milanese band. Het horloge is voorzien van een lunette bezet met 28 briljanten, totaal ca 0,55 crt. ca....