Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.
Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.
Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø
Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm