Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...
Fijne witgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. ø 52 ca 1,7 gr.
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G