Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kantonese borden met floraal en figurendecor, met geschulpte omranding, en een met hoge rand(lichte randschade) 19-21,6ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florael voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G
Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G
Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R
Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G
Oude Chinese Jade snijstuk met draken 20e eeu 9,5x3,5x4,5cm Cond:G
Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G
Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G