Elegante ring WG 750/000 met briljant en een kleursteen. Ring met vierkant gefacetteerde granaat versierd met aan alle kanten 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,27 crt.. ø 57 ca 5,0 gr.
Collier van apaniettkralen met parels, voorzien van gouden, 585/000 sluiting. 3 Rijen apaniet kralen bevestigd met 11 grote roze zoetwaterparels verdeeld over het collier. Bevestigd aan een GG bolslui...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie met klaverblad spaarvarken, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1920 Joh.M.v.d, bomschuit met figuren op strand, olieverf op paneel 20x22cm Cond:G
Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G
Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws
Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Cornelia van der Hart Sumatra 1851- 1940 Den Haag, kinderen bij vogelverschrikker(gaatje) olieverf op linnen 51x37cm Cond:R/G
Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G
Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Negentiende eeuws verguld filigrain kruisvaarders galjoen, met geemailleerde kruizen in de zeilen, 33x30x8cm. Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...