This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

3 Delen diversen
Result: 30 EUR

Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G

5 Delen divers
Starting price 30 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

2 Messing kandelaars
Result: 90 EUR

Twee antieke messing neo gotische kaarskandelaren omstreeks 1900 in zeer goede staat 48x18øcm

2 Kandelaren van klokkenstel
Starting price 200 EUR

Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm

Kandelaar
Starting price 80 EUR

Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G

Bronzen wandkandelaar
Starting price 250 EUR

Grote antieke vergulde bronzen 5 armige kandelaar met putti buste fakkels en ranken historisme omstreeks 1880 in goede staat ( arm licht verbogen)62x57x36cm

2 Gothische kandelaren
Result: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm

Art Deco kandelaar
Starting price 100 EUR

Vernikkelde Art Deco kaarskandelaaar met mozaïk inleg. Omstreeks 1930 onduidelijk gemerkt 17x7,7ø in goede staat

2 Antieke bronzen wandlampen
Result: 30 EUR

Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.

2 Kandelaren
Starting price 25 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G

2 Messing kandelaars, 5-lichts
Result: 50 EUR

Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G

Drie kandelaren en asbak
Result: 35 EUR

Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G

Netsuke, wegdraaiend hoofd
Result: 140 EUR

Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm

5 Delen brons & koper
Result: 50 EUR

Vijf delen oud antiek koperwerk, 9 lichts kandelaar, 1 lichts kandelaar, Chinese bronzen wierookbrander, en Oosterse plated houder 8-32cm Cond:G

Dienblad met tinnen omranding
Result: 40 EUR

Antiek dienblad omstreeks 1900 met keramieken blad, gebloemd en tinnen omranding in goede staat 40x25x6cm

Typmachine, Rheinmetall-Borsig
Result: 50 EUR

Oude vooroorlogse Duitse Rheinmetall Borsig typemachine in goede staat 25x39x37cm

Afrikaans masker
Starting price 30 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G

3 Oranje bollampen
Result: 140 EUR

Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G

Naalden koker uitgewerkt.
Starting price 50 EUR

Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:G

2 Figuren van hout
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm

8 Flacons
Result: 45 EUR

Acht oude snuffbottles China, porselein, messing etc en een verzilverde flacon, ovaal model met bloembeschildering. 1x6x5cm.Cond:G

7 Kleine flacons/flesjes
Result: 160 EUR

Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.

3 Figuren op houten voet
Result: 40 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden netsuke's op houtgesneden sokkel, voorstellend drie Chinese wijsheren omstreeks 1900 6x7x2cm

4 Russische flacons
Result: 80 EUR

Vier antieke glazen flacons in lederen foedraal omstreeks 1900 in goede staat 8x9,5x4cm Cond:G