Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Twee antieke messing neo gotische kaarskandelaren omstreeks 1900 in zeer goede staat 48x18øcm
Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm
Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G
Grote antieke vergulde bronzen 5 armige kandelaar met putti buste fakkels en ranken historisme omstreeks 1880 in goede staat ( arm licht verbogen)62x57x36cm
Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm
Vernikkelde Art Deco kaarskandelaaar met mozaïk inleg. Omstreeks 1930 onduidelijk gemerkt 17x7,7ø in goede staat
Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G
Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm
Vijf delen oud antiek koperwerk, 9 lichts kandelaar, 1 lichts kandelaar, Chinese bronzen wierookbrander, en Oosterse plated houder 8-32cm Cond:G
Antiek dienblad omstreeks 1900 met keramieken blad, gebloemd en tinnen omranding in goede staat 40x25x6cm
Oude vooroorlogse Duitse Rheinmetall Borsig typemachine in goede staat 25x39x37cm
Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G
Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Acht oude snuffbottles China, porselein, messing etc en een verzilverde flacon, ovaal model met bloembeschildering. 1x6x5cm.Cond:G
Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden netsuke's op houtgesneden sokkel, voorstellend drie Chinese wijsheren omstreeks 1900 6x7x2cm
Vier antieke glazen flacons in lederen foedraal omstreeks 1900 in goede staat 8x9,5x4cm Cond:G