Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Brede armband uit witmetaal, met ingelegde witte stukken met Chinese taferelen. De armband is versierd met filligrain en knoppen. Voorzien van een bakslot. Breedte 3cm lengte 15 cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse metalen enkel, of armband met honderden kleine belletjes 20e eeuw 12ø Cond:G
Twee lange colliers: een collier van grillige parels, multicolour en een collier van o.a. nefriet en granaat. Lengte 75 cm.
Twaalf zilveren taartvorkjes, Art Deco, 835/000 in cassette. Taartvorkjes met een verticale lijnbewerking. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. 12 cm.ca 160 gr.
Zes zilveren theelepels, Hollands, 835/000, Biedermeier met getrembleerde bewerking in cassette. MT.: Pieter Suur, Schoonhoven jl.: F 1865 Lengte 11,5 cm Totaal ca. 35,8 gr.
Zilveren druivenschaar met fraaie bewerkte grepen voorzien van oude belastingtekens Mt Zaanlandse zilversmederij Haarlem. ca 52gr 13x6cm Cond:G
Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e 835/000, beugelbreedte 8 cm., Cond.:G
Diverse bestekdelen met zilver. Een slacouvert met gladde heften, een mes en vork fraai bewerkt met medaillons en koppen, en twee messen met fijne bewerking. Diverse gehaltes en gevuld. Cond.:R-G
Zilveren pillendoosje met opliggend bloemendecor. Langwerpig doosje met afgeronde hoeken voorzien van scharnierend deksel. 4,5x3,5x1,5 cm. 835/000 Albo. Cond.: G
Twee delen zilver bestaande uit een Djokja zilveren bakje/houder, 800/000, met floraal decor en opening aan de onderzijde, ø 7x5 cm, en een maggihouder, 800/000 met Wayangfiguren. Totaal ca 93 gr.
Bloedkoraal armband met gouden, 585/000 sluiting. 3 Rijige armband met bloedkoraal, tonvormig 5 mm, met gouden slot met drie bloedkoralen, Nederlands gekeurd. ca 1870 Lengte 18 cm. ca. 20 gr.
Bloedkoralen collier van ronde bleodkoralen, ø 3,5 mm. Lengte 75cm, met 585/000 gouden kapittelslot Nederlands gekeurd ca 1870 ca. 16 gr.
Armband zilver 835/000 met 6 barnstenen. Zilveren armband met 6 vierkante schakels met bol geslepen barnstenen, 22x22mm, Lengte 20 cm met veiligheidsketting. ca 39 gr