Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een man met pad op zijn schouder in goede staat 46cm
Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Oud terracotta figuur het Juttertje door Ad Jansen(Egmond aan zee) in goede staat 36cm
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm
Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongeman met pet, omstreeks 1900 door Herzberg getiteld Siffleur, prachtige Patina, in goede staat 30cm
Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm
Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Vergulde oosterse bronzen Boeddha, 20e eeuw of ouder (scheuren in basis) 33x19x11cm Cond:G
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Copositiemetalen Art Deco beeld met marmeren basis twee kleurig gepatineerd voorstellende drie gemsen op rotspartij in goede staat 41x9x30cm
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Grote Afrikaanse brons gegoten medicijnman, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G
Antieke terracotta beer, omstreeks 1920 met monogram en stempel, waarschijnlijk Duitsland, in goede staat 24x20x22cm
Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G