Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee kleine oude Perzische kleden/loper 91x60cm en 80ø Cond:R/G
Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm
Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G