This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Bestoken wandregaal
Starting price 35 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Notenhouten boeken wandregaal
Result: 50 EUR

Duitse notenhouten Louis PHilippe wandrek ca. 1870 met snijwerk op de zijkanten 70x70x21cm. Cond.: G

Zwarte etagere tafel
Starting price 40 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Chiffoniere
Starting price 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Notenhouten 3-laden commode
Result: 40 EUR

Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.

Teakhouten eettafel
Result: 150 EUR

Grote oude teakhouten eettafel met lade in goede staat, 2e helft 20e eeuw, 180x75x80cm

Pianokrukje
Starting price 40 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Pianokrukje
Result: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk 19e eeuws met bewerkte 4-spantpoot en lederen zit. 54x33cm Cond:G

Spiegel
Result: 40 EUR

Antieke halspiegel met bewerkte stucklijst omstreeks 1900, geslepen spiegel 110x62 cm Cond:G

Notenhouten commode
Result: 100 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met snecken en drie lades(deel beslag mist) lichte schades, 80x90x55cm Cond:G

Spiegel console
Result: 100 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse spiegelconsole tafel met wit marmeren blad in goede staat, 90x93x45cm

Facetgeslepen spiegel
Starting price 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Voltaire
Result: 60 EUR

Oude antieke armleunstoel, recentelijk gestoffeerd met velours, in goede staat 101x65x64cm

Eikenhouten wand vitrinekastje
Result: 30 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.

2-Deurs kast met gebogen kap
Starting price 150 EUR

Oosterse teakhouten kast 2 deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Schrijftafel met 2 lades
Result: 110 EUR

Teakhouten schrijftafel met 2 lades en onderling verbonden poten 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x118x70cm

Aziatische kast met gestoken panelen
Starting price 200 EUR

Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G

Houten zuil
Result: 45 EUR

Eikenhouten piedestal omstreeks 1920 in goede staat 100x30x30 Cond:G

Vitrine
Starting price 400 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Mahonie bijzettafel
Result: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm

Mahonie boekenmolen
Result: 130 EUR

Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Starting price 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Rond etageretafeltje met messing
Starting price 135 EUR

Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm

6 Italiaanse barok stoelen
Starting price 150 EUR

Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit met zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G