Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis PHilippe wandrek ca. 1870 met snijwerk op de zijkanten 70x70x21cm. Cond.: G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.
Grote oude teakhouten eettafel met lade in goede staat, 2e helft 20e eeuw, 180x75x80cm
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk 19e eeuws met bewerkte 4-spantpoot en lederen zit. 54x33cm Cond:G
Duitse wortelnoten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met snecken en drie lades(deel beslag mist) lichte schades, 80x90x55cm Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuwse spiegelconsole tafel met wit marmeren blad in goede staat, 90x93x45cm
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.
Oosterse teakhouten kast 2 deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G
Teakhouten schrijftafel met 2 lades en onderling verbonden poten 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x118x70cm
Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm
Prachtige mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 6 kantig met stijlen en bandintarsia, 72x56x56cm Cond:G
Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm
Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit met zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G