H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G
H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G
Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Wim Bosman Enschede, 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel Cond:G
M.H Mackensle (geen mackenzie) besneeuwd stadsgezicht met paarden en slee(worm in spierraam) olieverf op linnen 43x51cm Cond:M
R.Rink omstreeks 1920, polderlandschap met roeiboot, figuur en boerderij met koeien, olieverf op linnen 54x36cm Cond: slecht
Twee werken 17e-18e eeuw: 1x Tulp, aquarel 15x11cm. en 1x ets van een landschap met koeien, gesigneerd Vivares (Francois Vivares 1709-1780) 14x11cm. Cond.: G
Gesigneerd H.van Straaten, boereninterieur met vrouw en kip, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Henk Reerink(Hengelo) portret vrouw van Rembrand, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G
Banzinger vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 17x23cm Cond:G
Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G