This website uses cookies

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij, Kranenburg
Result: 45 EUR

Hogendoorn, violen
Result: 40 EUR

Houtskool, Bareld de Jong
Starting price 30 EUR

De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G

Schilderij, B. Arps
Result: 75 EUR

Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G

Pendant, kippen, gesign. W. Lemmens
Starting price 80 EUR

Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schwelgin
Starting price 45 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

W. Bosman, watermolen
Starting price 50 EUR

W. Bosman, ijspret
Starting price 50 EUR

naar Mackenzie, man met paard
Result: 140 EUR

P. Rink, boerderij
Starting price 75 EUR

R.Rink omstreeks 1920, polderlandschap met roeiboot, figuur en boerderij met koeien, olieverf op linnen 54x36cm Cond: slecht

2 Werken, 17e-18e eeuw
Starting price 45 EUR

Schilderij, H. van Straten
Starting price 80 EUR

Gesigneerd H.van Straaten, boereninterieur met vrouw en kip, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Damesportret, Henk Reerink
Result: 130 EUR

Gerard Krol
Starting price 45 EUR

Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R

Schilderij, G. Diepeveen
Starting price 60 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, G. Diepeveen
Starting price 70 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, vrouwelijk naakt
Starting price 70 EUR

Banzinger vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 17x23cm Cond:G

Schilderij, clown
Starting price 40 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Stilleven
Result: 60 EUR

Schilderij, Ruhe
Starting price 40 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G

Ongesigneerd, pop met bal
Result: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R

Schilderij, Twickelse beek
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G. Diepeveen
Starting price 40 EUR

L. Lallemand, stilleven
Starting price 40 EUR