Ongesigneerd omstreeks 1900 stilleven naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G
J.Th. Unger omstreeks 1930, gracht Amsterdam met figuren , olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Vijf gravures Frankrijk, 19e eeuws in lijst, 24x38cm Cond:G
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, kubistische gitaarspeler 30x24cm. Cond.: G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, portret (naar Picasso) 40x50cm. Cond.: G
Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 60x60cm. Cond.: G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Verso monogram popgroep U2, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, wintergezicht met huisje 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G
Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Tonnie Voorn 1957, acryl op linnen, fantasiefiguur 50x60cm. Cond.: G
G.Snel omstreeks 1920 stilleven met kan en fruit, olieverf op linnen 50x42cm Cond:G
Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G
Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Anneke van Schie, landschap met bloemen, olieverf op papier 33x24cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met perzik, bessen en pruim 13x18cm. Cond.: G
Linders 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, besneeuwd landschap 50x70cm. Cond.: G