Naar H.W Mesdag omstreeks 1900 Hollandse school, bomschuit in branding, olieverf op paneel 29x15,5cm Cond:G
L. Lecomte zeilboot in Franse haven, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
Frans Baayens Enschede 1875-1970 watermolen bij Haaksbergen (2 kleine restauraties) olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Jan Nederlof halfnaakte dame, olieverf op paneel 70x50cm Cond:G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G
F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
W.J. Koppius 1859-1945 Amsterdam, landschap met boerderij en figuren, 50x36cm olieverf op linnen
Geza Pozmus? (waarschijnlijk Hongaarse School), olieverf op linnen, wilde paarden in galop, 90x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50cm Cond:G
Anton Reuvers(Enschede) middeleeuwse zeeslag, olieverf op paneel 24x30 cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G
Bittner omstreeks 1880 Duitse school , schepen en roeiboot met figuren op zee, olieverf op paneel 19,5x14,5cm Cond:G
Verhees 20e eeuw Hollandse ijspret met vele figuren, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Ikoon 19e eeuw, heilige met staf en slang, olieverf op paneel, 46x64cm Cond:R
Adriaan Miolee 1897-1961boerenschuren met kruiwagen, olieverf op paneel 34x26cm Cond:G
J.Leblanc (Alexander Terhell 1863-1949) poldergezicht met visser, olieverf op linen 31x45cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Drie etsen omstreeks 1900 Jan Sirks Rotterdam 1885-1938 Zeist, poldergezicht, boten in Rotterdam, Rotterdam. ets op papier. 14x30, 42x32, 44x38 cm Cond:G
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G