Drie Udo Genschmer werken verso gesigneerd (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm
Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, 2 landschappen met figuren, olieverf op paneel 31x15cm Cond:G
Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G
Willem Witsen 1860-1923, Amsterdamse gracht in de winter met figuren 49x40cm ets op papier Cond:G
Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J. IJben 1933, landschap met watermolen olieverf op paneel, 26x20cm olieverf op paneel Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, portret meisje in stoel olieverf op linenn 64x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Thieman omstreeks 1930, Duitse school, boot bij avond, ingekleurde houtsnede op papier 38x21cm Cond:G
Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G
Sara Sauva, art gallery Amsterdam, met certificaat, twee figuren Titel: One olieverf op linnen 50x60cm Cond:G