This website uses cookies

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

3x Udo Genschmer
Starting price 100 EUR

Drie Udo Genschmer werken verso gesigneerd (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm

Elly Dijkshoorn
Starting price 50 EUR

2x Dupont Parijs
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, winter
Starting price 90 EUR

Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Result: 300 EUR

Ikoon, Iverskaja
Starting price 100 EUR

2 Schilderijtjes (pendant)
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, 2 landschappen met figuren, olieverf op paneel 31x15cm Cond:G

Schilderij, Walther Purschke
Result: 50 EUR

Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G

Portret met spiegel
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Starting price 60 EUR

Schilderij, ongesigneerd
Starting price 60 EUR

Schilderij, Resch
Starting price 150 EUR

Damesportret met hoed
Result: 100 EUR

Willem Witsen, ets
Starting price 275 EUR

Willem Witsen 1860-1923, Amsterdamse gracht in de winter met figuren 49x40cm ets op papier Cond:G

Damesportret met hoed
Starting price 100 EUR

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Starting price 40 EUR

Schilderij, bruggetje Amsterdam
Result: 100 EUR

Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, IJben
Starting price 60 EUR

J. IJben 1933, landschap met watermolen olieverf op paneel, 26x20cm olieverf op paneel Cond:G

Meisjesportret
Starting price 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, portret meisje in stoel olieverf op linenn 64x45cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Starting price 100 EUR

Schilderij Hollands straatje
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Ets boot, Karel Theodor Thieman
Starting price 260 EUR

Thieman omstreeks 1930, Duitse school, boot bij avond, ingekleurde houtsnede op papier 38x21cm Cond:G

16 Etsen, B. Picart
Starting price 100 EUR

Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G

Schilderij Sara Sauva
Starting price 200 EUR

Sara Sauva, art gallery Amsterdam, met certificaat, twee figuren Titel: One olieverf op linnen 50x60cm Cond:G