This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Result: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

5-Delige koperen pannenset
Starting price 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

Romeins bronzen ruiter te paard
Starting price 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.

2 Oude haardplaten
Starting price 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Antiek huisrelikwie
Result: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Bronzen bijl
Result: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Gouden rijring met 5 briljanten
Starting price 250 EUR

Rijring, GG 585/000 met 4 briljanten. Opstaande ring met ajour bewerking aan de zijkanten. Bezet aan de bovenzijde met 5 mooie briljanten, totaal ca. 0.35 crt.. ø 59 ca.3.0 gr.

Kopergeslagen laatste avondmaal
Result: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

6 Zilveren lepels
Result: 40 EUR

Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.

Zilveren zittende clown
Starting price 110 EUR

Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.

Kavel diversen
Result: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

Lamp
Starting price 40 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Starting price 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

10 Delen oud/antiek tin
Starting price 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G

Eikenhouten console
Starting price 220 EUR

Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm

Gouden schakelring
Result: 100 EUR

Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakels, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca. 4,5 gr. ø 61. Nieuw

Parfumflacon met gouden dop
Starting price 100 EUR

Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie

Zilveren inkstel
Starting price 160 EUR

Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...

Pors. hoorn des overvloeds
Result: 75 EUR

Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G

Art Deco lamp met beeld
Starting price 70 EUR

Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R

Deense telefoon
Result: 60 EUR

Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G

Gouden bril montuur
Starting price 50 EUR

Fraai brilmontuur, Goud 12 krt. Brilmontuur met subtiele bewerking en voorzien van parelmoer uiteinden.

Zilveren ronde broche met edelstenen
Result: 70 EUR

Bijzondere broche, zilver 835/000, met diverse edelstenen. Ronde broche, ø 53 mm, versierd met een ster bezet met stukjes agaat in diverse kleuren, in driehoeken geslepen. ca. 31.4 gr. Breedte 14,5 mm

Zilveren beugeltasje
Starting price 90 EUR

Zilveren, 835/000, beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U