Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Rijring, GG 585/000 met 4 briljanten. Opstaande ring met ajour bewerking aan de zijkanten. Bezet aan de bovenzijde met 5 mooie briljanten, totaal ca. 0.35 crt.. ø 59 ca.3.0 gr.
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.
Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakels, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca. 4,5 gr. ø 61. Nieuw
Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G
Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Fraai brilmontuur, Goud 12 krt. Brilmontuur met subtiele bewerking en voorzien van parelmoer uiteinden.
Bijzondere broche, zilver 835/000, met diverse edelstenen. Ronde broche, ø 53 mm, versierd met een ster bezet met stukjes agaat in diverse kleuren, in driehoeken geslepen. ca. 31.4 gr. Breedte 14,5 mm
Zilveren, 835/000, beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U