Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm
Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken bijzettafel met natuurstenen blad, met koppen en rankendecor, 20e eeuw 66x50ø Cond:G
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Antieke notenhouten pianokruk Louis Philippe, omstreeks 1870 met goede bruin lederen bekleding 53x39cm Cond:G
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G
Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G
Oude thonetstijl kapstok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 183cm
Oude Chinese houtgestoken tafel, met drakendecor en floraal decor, marmeren blad, en driespant poot 53x35x35cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken hocker met bronzen koppen beslagen, 20e eeuw in goede staat, staande op leeuwenpoten 65x45ø Cond:G
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G
Hollandse mahoniehout op eiken Louis Phillipe commode met 4 laden, 76x100x50cm Cond:G
Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G
Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G