G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G
Riviere omstreeks 1920, politie voert man af, olieverf op linnen 25x35 Cond:G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900 huis anno 1654 in bos met koets, olieverf op linnen 70x80 Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1930 Rotterdamse haven, olieverf op linnen, 50x66cm Cond:G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.
Verso Paul Hoebbé 20e eeuw, olieverf op linnen, icoon met heiligen 37x60cm. Cond.: G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.
Ikoon ca. 1900 Rusland, drie koningen met tekst (lichte beschadigingen) 30x22,5x2cm. Cond.: R-G
Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Russisch volksicoon, "Christus met het strenge oog" ca. 1900, 22,5x18x2cm.
Ongesigneerd 21e eeuw, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G
Jean Leon Belgische school vrouw met hoed, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R
Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G