Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en craquele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
Drie oude keramieken lampenvoeten 2e helft 20e eeuw, design Vanessa Tuck (kunststof montuur beschadigd) 22-33cm Cond:G
Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Oude Duitse keramieken tafellamp 2e helft 20e eeuw Wamano Nubra 41xø18cm. Cond.: G
Negentien delen keramiek 19e eeuws geglazuurde boeren borden met beschildering. 18-22ø cm Cond:G
Oude aarderwerken figuur Sancho Panza, door Elfriede Balzer-Kopp 20e eeuw in goede staat 27cm
oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Wit gegoten beeld(kunsstof), schenkkan Duitsland Schilz, vaas met bruine glazen Buchholz Handarbeit 15-46cm Cond:G
Grote antieke keramieken Villeroy & Boch cachepot met florale decors ca. 1880 (randschade) 24xø27cm. Cond.: R-G
Japanse keramieken 19e eeuwse ballustervormige vaas met goudecor en figurendecor. Gesigneerd en van mooie kwaliteit 32x20x14cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met blauw vogel en figuur decor, kleine vaas stukje af 20-30cm Cond:R/G