Hanger GG 585/00 barnsteen. Smaragd geslepen barnsteen in GG zetting, 15x20 mm. De barnsteen heeft een paar insluitsels.
Elegante choker GG 585/000. Venetiaans collier met in het midden een stukje in de vorm van een V met sierlijike bewerking, 36 mm breed. Lengte 45 cm ca 3.15 gr
Ei hanger verguld met emaille en rozenkwarts. Vergulde hanger met zwart en paars emaiile en zirconia's bevestigd om een traanvormige rozenkwarts. De hanger zit aan een double venetiaans collier. Lengt...
Collier en hanger 416/000 met rookkwarts. Hanger rosé druppelvorm met een druppelvormige rookwarts met ribbewerking met een diamantje, 24x10 mm. Bevestigd aan een heel fijn geel singapore collier, len...
Fraaie hanger en collier zilver verguld 925/000 met zirconia. Grote ronde hanger met een grote en kleine zirconia, beiden in een gladomzetting bevestigd aan een gedraaid fantasie collier. Grootte 17x1...
Collier van onyx met GG 585/000 bollen en karabijnsluiting. Collier van gefacetteerde onyxkralen, ø 8 mm, en 4 GG bollen, ø 5 mm. Lengte 45,5 cm. ca. 34.5 gr.
Collier met hangers zilver verguld, 925/000 met zirconias. Verguld vierkant slangcollier met vijf bollen pave gezet met gekleurde zirconia's: wit, oranje, geel en champagne. ø 10 mm. Lengte 45 cm ca....
Collier met aquamarijnen en zilveren 925/000 sluiting. Collier van ovale aquamarijn cabouchons verlopend in grootte, ø 8x11/10x15 mm.Voorzien van karabijnsluiting. Lengte 45.5 cm. ca. 37 gr.
Fijne armband GG 585/000. Fijne schakelarmband. ca. 2.3 gr. Lengte 18,5 cm
Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw
Hanger GG 585/000 antiek. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...
Zilveren theezeef met houten greep en zilveren suikerschep met cornalijnen greep uit 1884 jl: Z 835/000 lengte theezeef 15cm Cond:R
Zilveren dessertlepel, Hollands, 835/000. MT Helweg en Zn jl: O 1898. ca 66 gr. 21 cm Cond.: G
Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gram ø 18cm inclusief handgrepen Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschotel met bewerkte rand met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Amsterdam jl: G1916 ø 14x11.5 cm Cond G
Zilveren breischede met klip en zilveren tamboereernaald met cornalijnen greep 835/000. Lengte breischede 15cm Cond:G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), jl: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16 gr. Cond.: R
Antieke Hollands zilveren theeduim en suikerschep, theeduim 835/000 Jaarletter I:1863 MT: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, suikerschep 835/000 Jaarletter Y: 1833 samen 17gr. Cond:G
Duits zilveren (925/000) beker, hoog model voorzien van gravure, MT: Emil Waldstetten, 10x6cm., ca. 98gr.
Met ruit- en waaierslijpsel versierde kaas en boterstolp met zilveren knoppen 835/000 ø 22 +17 hoogte 17+14cm Cond: kleine Chips
Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.
Ring zilver 925/000 met larimar. Strakke ring met markiesvormige Larimar steen. Grootte 20x13 mm. ø 53 ca. 7.2 gr.
Sierlijke ring zilver 925/000 met emaille en rozenkwarts. Brede ring met rozenkwarts cabouchon 10x8 mm, versierd met een rand met zirconia's en roze emaille. Breedte 17 mm. ø 56 ca. 14.6 gr.