Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.
Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G
Twee antieke Chinese miniatuurvazen, 19e eeuws, gemerkt met figuren in de natuur decor, in goede staat 11,5-12cm
Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of floraal decor en geschulpte omranding. 14-20,5cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte omranding. 20-21cm Cond:G
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Oude Chinese porseleinen pompoen, 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met theeglazuur 10x9øcm Cond:G
Twee oude Chinese knobbelvazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20x10ø cm
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Grote antieke smeedijzeren staande reclame standaard, omstreeks 1890. 171x58x40cm Cond:G