O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G
Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Set Schmuck bestaande uit een hanger en broche double met edelweis, een vergulde bladbroche en een zilveren collier met langwerpige hanger met witte stenen.
Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G
Eugene Kampf 1861-1933 Duitse school, landarbeiders aan het rooien, ets op papier. 26x19cm CondR/G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G