Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.
Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86
Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R
Kleine 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde en geribbelde lijsten. Bevat lades en binnenin legplanken. Drie gesneden leeuwenkoppen in de kop van de kast 194x120x62cm. Cond.: G
Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G
Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49
Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63
Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78
Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45
Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103
Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G
19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.