Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M