Piano van gebruder Schulze van notenhout (als nieuw), 20e eeuw, nieuwprijs in 1995 was 4.500 gulden, 112x147x57cm. Cond.: U
Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U
Zwarte butlertray met leer-look. Blad is geheel afneembaar 21e eeuws, cond G 77x70x53
Holland antiek kerfgesneden eiken klaptafeltje, 19e eeuw, 57xø54cm. Cond.: U
Hollands eiken naaitafeltje met prachtig snijwerk, 19e eeuws, Louis Seize 2e periode, 76x61x43cm. Cond.: U
Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.
Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken ,op gedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Massief mahoniehouten bureau, Engelse Sheraton stijl, bovenblad met groen leder ingelegd. 80x162x90cm.
Mahoniehouten gefineerde bloembak, ca. 1900, moet worden gerestaureerd, 75xø32cm. Cond.: M
Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G