Engelse kristallen flacon met zilveren dop en kraag. De dop is voor geurdoorlating verstelbaar, 925/000, 14xø6cm. Cond.: U
Geslepen kristallen potpourri-vaas met fraaie florale geëtste graveringen op zilveren (835/000) voet, MT: J.M. van kempen en Zn. Voorschoten en ajourgezaagde zilveren (835/000) dop, MT: W. Baksteen en...
Bewerkte zilveren lepelvaas voorzien van florale motieven, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam/Haarlem, JL: M 1947, ca. 72gr. 7,2x4cm. Cond.: G
Kristallen engelse strooier met sterling zilveren schroefdop, overlangs gefaccetteerd, 11cm. Cond.: G
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Zilveren 18e eeuws comfoor met blauwglazen inzet en ajourgezaagde dubbele parelrand, 835/000, zilvergewicht ca. 104gr., ø13cm. Cond.: G
Royaal Hollands zilveren dienblad, ovaal model, met dubbele filetrand, 925/000, MT: Jacob Hendrik Amsterdam, JL: P 1874, ca. 1200gr. 46x36cm. Cond.: G
Armband 4 rij granaat met GG 585/000 sluiting. Armband met 4 rijen granaat, 5.2 mm, bevestigd met GG gefacetteerde bol aan een platte ronde sluiting met draadbewerking en een granaat, ø sluiting 20 mm...
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een GG 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met GG bollen en mooie eindstukken aan...
Armband van granaat en parel met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde GG sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veiligheid.Lengte...
Ring GG 585/000 met granaat. Elegante ring met in het midden een gefacetteerde ovale granaat, wat beschadigd 16x8 mm, gezet in een geschulpte rand voorzien van gravure. ca 4.0 gr ø 49
Oorschroeven GG 585/000 met granaten. Oorschroeven met rozetten met 1 grote granaat en 7 kleine granaten, ø rozet 11 mm. Makkelijk te veranderen in oorhangers. ca 3.9 gr
Ring, GG 585/000 met ovale granaat. Bewerkte ovale kop, 19,5x 13,5mm, met rondjes en bolletjes met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 13x6mm. ca 4,55 ø 58
Collier en armband met granaat en GG 585/000 sluitingen. Armband met 4 rij granaat-achtige kralen, ø 4.2 mm, met mooie ronde GG sluiting met geschulpte rand en gravure, voorzien van veiligheid en een ...
Hanger GG 585/000 met granaat. Peervormige granaat bezet in een bredere bewerkte en geschulpte rand. 34x15 mm ca 2.35 gr
Collier tijgeroog met GG 585/000 bollen en sluiting. Een collier van gefacetteerde tijgeroogkralen, ø 11.5 mm, met 38 GG gefacetteerde bolletjes, bevestigd aan een GG grof geribbelde bolsluiting, ø 13...
Ring GG 585/000 met tijgeroog. Ring met ovale tijgeroog, 15x12 mm, gezet in een gladde zetting met een getorste rand. ca 6.1 gr , ø 55
Oorknoppen GG 585/000 met tijgeroog. Ruitvormige oorknoppen, 19x15 mm, met grote ovale cabouchon geslepen tijgeroog met schroeven aan de achterzijde. ca 6,8 gr
Unieke ring GG 585/000 met gegraveerdeTijgeroog. Ring met rechthoekig bewerkte bovenzijde met daarin een tijgeroog voorzien van gravure van een man. ca 4,9 gr. ø 54
Fries draadglas theebus met zilveren (835/000) montuur met dubbele parelrand en dop met parelrand. MT: P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Sterre Amsterdam ca. 1900 11,5xø6,5cm.
Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G