This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Boeien met slot
Result: 240 EUR

IJzeren handboeien met sleutel 18e-19e eeuw 52cm. Cond.: R

Vizier
Starting price 100 EUR

Oude militaire Reflex Vizier in houten cassette uit Marine Arsenaal Wilehlmshaven "Reflexvizier SRS_SL Nifepatent" made in Sweden, inclusief toebehoren. 23x21x31cm. Cond.: G

Revolver
Result: 90 EUR

Bronzen trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en schroef mist 18,5cm. Cond.: R-G

Revolver
Starting price 70 EUR

Trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en trekker afgebroken 18cm. Cond.: R

Revolver, penvuur
Starting price 150 EUR

Kleine antieke penvuur revolver 19e eeuw, Acier Fundu Cond.: G

Penvuur jachtgeweer
Starting price 225 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G

Penvuur jachtgeweer
Starting price 340 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G

Officiers sabel
Starting price 110 EUR

Antieke sabel met bronzen en houten heft, voorstelling van leeuwenkop en wapenschild met gekruisde geweren (oxidatie lemmet) 94cm. Cond.: R-G

Camera, Carl Zeiss
Starting price 25 EUR

Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Kavel bakeliet
Result: 35 EUR

Vijf delen oud bakeliet: 1x koffiemolen, gemerkt DMR Rostock, 1x zaklantaarn, 1x scheidrechtersfluitje, 1x vingerhoed en 1x asbak

Toverlantaarn
Result: 75 EUR

Grote metalen toverlantaarn met diverse afbeeldingen op glas ca. 1930 in houten kist. Optica lens en electrisch, 11 kistje met diverse voorstellingen 39x69x25cm. Cond.: G

Antiek dienblad
Result: 45 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dienblad met koperen banden in goede staat 51x36x10cm.

5 Oude verrekijkers
Result: 45 EUR

Vijf oude verrekijkers: 1x polar, 1x pallas, 1x De Fraisme Paris, 1x Busch Utralut en 1x Ohtake Field 7-1, 15-20cm. Cond.: G

Dienblad, Delftsblauw
Result: 55 EUR

Oud Jugendstil keramieken dienblad met blauw floraal decor 20e eeuw (Westraven Delft) 46x23cm. Cond.: G

Bronzen kloklamp
Result: 200 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G

Gietijzeren sierstuk
Starting price 30 EUR

Gietijzeren 19e eeuws ornament met voorstelling van mannelijke figuren 50cm. Cond.: G

Globe, glazen bol
Result: 40 EUR

Grote oude glazen globe met verlichting, staatkundige globe VeB Herman Haack Leipzig (klein stukje papier af) 46xø30cm. Cond.: R-G

Marmeren tuintafel
Starting price 200 EUR

Grote zware wit marmeren tuintafel in moderne vormgeving. 72x120x120cm., In goede staat

Anatomie pop
Result: 45 EUR

Edu Toys anatomie pop van kunststof 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm.

4 Fotolijsten
Result: 180 EUR

Vier Antieke fotolijsten met geschilderde portretten, een zilveren lijst, 800/000, ovaal 34x28 een ronde lijst met getorste rand, 333/000, ø 34 mm en twee onedele ovale lijsten, 60x53 mm, geelmetaal e...

Bontjas + muts
Result: 50 EUR

Korte oude bontjas met muts in goede staat 70cm.

Bontjas
Result: 50 EUR

Oude bontjas in goede staat 116cm.

Stroomverdeler
Result: 35 EUR

Messing stroomverdeler "Space Marking" ca. 1920, waarschijnlijk voor scheepvaart 14xø13cm. Cond.: G

Manometre
Starting price 90 EUR

Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G