Oude militaire Reflex Vizier in houten cassette uit Marine Arsenaal Wilehlmshaven "Reflexvizier SRS_SL Nifepatent" made in Sweden, inclusief toebehoren. 23x21x31cm. Cond.: G
Bronzen trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en schroef mist 18,5cm. Cond.: R-G
Trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en trekker afgebroken 18cm. Cond.: R
Kleine antieke penvuur revolver 19e eeuw, Acier Fundu Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G
Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelschot geweer met damast loop. 1 Haan is stukje afgebroken (reserve is bijgeleverd) 117cm. Cond.: R-G
Antieke sabel met bronzen en houten heft, voorstelling van leeuwenkop en wapenschild met gekruisde geweren (oxidatie lemmet) 94cm. Cond.: R-G
Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Vijf delen oud bakeliet: 1x koffiemolen, gemerkt DMR Rostock, 1x zaklantaarn, 1x scheidrechtersfluitje, 1x vingerhoed en 1x asbak
Grote metalen toverlantaarn met diverse afbeeldingen op glas ca. 1930 in houten kist. Optica lens en electrisch, 11 kistje met diverse voorstellingen 39x69x25cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dienblad met koperen banden in goede staat 51x36x10cm.
Vijf oude verrekijkers: 1x polar, 1x pallas, 1x De Fraisme Paris, 1x Busch Utralut en 1x Ohtake Field 7-1, 15-20cm. Cond.: G
Oud Jugendstil keramieken dienblad met blauw floraal decor 20e eeuw (Westraven Delft) 46x23cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G
Gietijzeren 19e eeuws ornament met voorstelling van mannelijke figuren 50cm. Cond.: G
Grote oude glazen globe met verlichting, staatkundige globe VeB Herman Haack Leipzig (klein stukje papier af) 46xø30cm. Cond.: R-G
Edu Toys anatomie pop van kunststof 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm.
Messing stroomverdeler "Space Marking" ca. 1920, waarschijnlijk voor scheepvaart 14xø13cm. Cond.: G